by Katarzyna Anders

Wszystkie wpisy

Imprezowy wieniec z koreczków z kabanosów

Pomysł na najlepszą imprezową przekąskę, czyli wieniec z koreczków. Tym razem proponuje koreczki z kabanosów i warzyw – jedne z najbardziej lubianych.

Mini choinki z sera na krakersach

Świąteczna, imprezowa przekąska na jeden kęs, czyli mini choinki z sera feta i warzyw, w ziołach i podane na krakersach. Idealny finger food.

Chlebek bananowy

Najlepszy chlebek bananowy – wilgotny, pełen bananowego smaku, szybki i łatwy w wykonaniu. To idealny przepis na wykorzystanie przejrzałych bananów.

Kompot truskawkowy

Najlepszy przepis na kompot z truskawek – w doskonałych proporcjach, z wyważoną słodkością. Tradycyjny kompot z truskawek to esencja lata i wspaniały napój na upały.

Lemon Bars – cytrynowe kostki

Lemon Bars to najbardziej cytrynowe ciasto, jakie możecie sobie wyobrazić. Te cytrynowe kostki na kruchym cieście są mocno cytrusowe i orzeźwiające.

Magdalenki cytrynowe

Magdalenki cytrynowe – klasyczne francuskie magdalenki w wydaniu cytrynowym. To najlepszy przepis na magdalenki – z idealnym brzuszkiem i jak we Francji.

Cosmopolitan

Klasyczny i słynny koktajl Cosmopolitan na bazie wódki limonkowej lub cytrynowej, Cointreau oraz soku z limonki i soku z żurawiny. Rozsławiony przez hitowy serial “Sex w wielkim mieście”.