by Katarzyna Anders

Wszystkie wpisy

Bezy z pomarańczami

Wspaniały, zimowy deser – kruche bezy z kremem pomarańczowo-waniliowym z mascarpone oraz karmelizowanymi pomarańczami. Wygląda pięknie i zachwyca smakiem! i zachwyca smakiem!

Imprezowy wieniec z koreczków

Genialny pomysł na przystawki imprezowe to wieniec z koreczków! Popularne koreczki ułożone w zaskakującej formie zachwycą każdego. Idealne na Sylwestra!

Deska serów i wędlin

Deska serów i wędlin to najlepszy pomysł na imprezowe przekąski. Dobrze skomponowana wygląda pięknie i idealnie podkreśli smaki wybranych serów i wędlin.

Bezy z czekoladą

Zakręcone bezy z czekoladą to najprostszy deser jaki może być, a przy tym tak zachwycający – i smakiem i magicznym wyglądem, który u każdej bezy jest inny.

Keks

Tradycyjny świąteczny keks z bakaliami na Boże Narodzenie lub Wielkanoc, ale także na co dzień. Najlepsze, bardzo łatwe ciasto pełne bakalii i orzechów.

Świąteczne ciasto z bakaliami

Najlepszy przepis na tradycyjne, angielskie “Christmas Friut Cake”, czyli ciasto świąteczne z bakaliami. Słodkie, bogate w bakalie z alkoholem i wilgotne.

Czekolada na gorąco do picia

Gorąca, aromatyczna czekolada do picia to najlepszy rozgrzewający deser na świąteczny czas. Ta jest dość gęsta, słodka, z posmakiem wanilii i cynamonu.

Gruszki w korzennym winie

Gruszki gotowane w korzennym winie, podane polane sosem z tego wina to deser wykwintny i aromatyczny. Z lodami waniliowymi będzie smakował wyśmienicie!

Gruszki pieczone z miodem i orzechami

Gruszki pieczone to pomysł na szybki, owocowy deser na jesienną lub zimową porę, a szczególnie gruszki zapieczone z miodem, orzechami włoskimi i z nutką cynamonu.