by Katarzyna Anders

Fotokulinarnie

Najnowsze na blogu

Chlebek bananowy

Najlepszy chlebek bananowy – wilgotny, pełen bananowego smaku, szybki i łatwy w wykonaniu. To idealny przepis na wykorzystanie przejrzałych bananów.

Przeglądaj pyszne przepisy!

Szukasz przepisu na potrawę czy deser? A może chcesz użyć konkretnego składnika, albo potrzebujesz przepisów na konkretną okazję lub z wykluczeniami zdrowotnymi? Szukaj dowolną drogą!

Witaj na Fotokulinarnie!

Nazywam się Katarzyna Anders i miło mi gościć Cię na Fotokulinarnie – moim blogu, który powstał z zamiłowania do gotowania i pieczenia oraz fotografii kulinarnej i stylizacji jedzenia.

Znajdziesz tu przepisy na klasyczne oraz nowoczesne dania i wypieki, przydatne porady kulinarne i inspiracje, wpisy o podróżach, a także dział wiedzy o fotografii kulinarnej.

Wszystkie zdjęcia i teksty są mojego autorstwa, a każda potrawa została sprawdzona przeze mnie oraz moją rodzinę lub przyjaciół.

Zapraszam do korzystania i dołączenia do społeczności Fotokulinarnie!

Kasia

Bądźmy w kontakcie!

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać moje przepisy, porady kulinarne i foto oraz nowości!

Najnowsze przepisy

Chlebek bananowy

Najlepszy chlebek bananowy – wilgotny, pełen bananowego smaku, szybki i łatwy w wykonaniu. To idealny przepis na wykorzystanie przejrzałych bananów.

Kompot truskawkowy

Najlepszy przepis na kompot z truskawek – w doskonałych proporcjach, z wyważoną słodkością. Tradycyjny kompot z truskawek to esencja lata i wspaniały napój na upały.

Dołącz do społeczności tysięcy fanów!

Bądź zawsze na bieżąco z pysznymi przepisami i smakowitą fotografią!

Instagram
Pinterest

Poradnik

Sprawdzone porady kulinarne dotyczące pieczenia, dekorowania, gotowania i organizacji. Jak obierać owoce, jak przechowywać żywność, jak dekorować czekoladą? Tu są wszystkie odpowiedzi!

Pierniczki na kubki

Pierniczki na kubki to piękny dodatek do świątecznego kubka z gorącą czekoladą lub kawą. To też pomysł na własnoręcznie wykonany prezent dodany do kubka.

Fotografia kulinarna

Interesujesz się fotografią kulinarną? Jestem fotografem z wieloletnim doświadczeniem w stylizowaniu i fotografowaniu jedzenia. Tutaj dzielę się wiedzą i poradami o fotografii kulinarnej.

Podróże

Uwielbiam podróże i tu dzielę się moimi fotograficznymi wspomnieniami, ale też poleceniami i poradami odnośnie wielu pięknych miejsc, w szczególności we Włoszech i w Polsce.