by Katarzyna Anders

PRAWA AUTORSKIE

Wszystkie fotografie, teksty i przepisy zamieszczone w serwisie internetowym FOTOKULINARNIE.PL są dziełem i własnością Katarzyny Anders (jeśli nie zaznaczono inaczej) i podlegają ochronie prawnej. Jakiekolwiek wykorzystywanie ich – między innymi kopiowanie, modyfikowanie, powielanie, przenoszenie na inne nośniki, rozpowszechnianie, umieszczanie w innych witrynach – bez wiedzy i pisemnej zgody autorki, jest zabronione i jest naruszeniem art. 17 oraz art. 23 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Kopiowanie tekstów, przepisów lub fotografii ze wskazaniem autora lub podlinkowaniem, również jest zabronione i nie zwalnia kopiującego od odpowiedzialności, co wynika z art. 29 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Podanie jako źródła nazwy bloga, linku do bloga, danego artykułu lub przepisu, nie pozwala na wykorzystanie moich fotografii czy kopiowanie tekstów i przepisów. Nie wyrażam na to zgody. W świetle prawa jest to taka sama kradzież, jak użycie fotografii lub tekstu bez podania źródła. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem fotografii lub treści proszę o kontakt e-mailowy pod adresem kontakt@katarzynaanders.pl

Przypisanie sobie praw autorskich którejkolwiek fotografii, tekstu bądź przepisu umieszczonego w niniejszym serwisie internetowym, jego deformacja lub edycja bez pisemnego zezwolenia autora podlega karze grzywny, ograniczeniu wolności lub pozbawieniu wolności do lat 3.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Aby kontynuować, musisz zaakceptować warunki