by Katarzyna Anders

W tym roku zebrałam się w sobie i postanowiłam – wystartuję w konkursie na Bloga Roku 2015!

Od założenia bloga, 2 lata z rzędu nie próbowałam, bo nie czułam, że mój blog się nadaje. Ale teraz wreszcie czuję, że mam “z czym wyjść do ludzi” ;)

Dlaczego to robię?

Bo chciałabym dotrzeć z moim blogiem do większej ilości osób i “rozsławić” go – z dwóch powodów:

Pierwszy to główna idea mojego bloga – chciałabym, żeby coraz więcej osób dostrzegło, że warto gotować domowo, z naturalnych składników, że warto propagować tradycyjne przepisy, żeby nasze dzieci też mogły wspominać domowe smaki z dzieciństwa. Przecież domowa kuchnia to ciepło rodzinnego domu, mile spędzony czas, a także zdrowe nawyki na przyszłość! To kultywowanie tradycji – zarówno rodzinnej jak i naszego regionu czy kraju. Gotowanie to także tworzenie – robimy coś z niczego. A dodatkowo dokładnie wiemy co jemy i czym odżywiamy nasze ciało.

Drugi powód jest osobisty – gotowanie, fotografowanie jedzenia i pisanie przepisów stało się moją pasją i chciałabym iść z nią do przodu, chciałabym zacząć poświęcać jej coraz więcej czasu, bo to jest coś, co autentycznie mnie uszczęśliwia. A żeby tak się działo, to trzeba rozwijać blog i sięgać dalej.
Chociaż cierpię na perfekcjonizm i rzadko kiedy jestem zadowolona z własnych “dzieł”, to jednak w przypadku bloga czuję, że Czytelnicy znajdują w nim coś fajnego czy wartego uwagi. Tak przynajmniej wnoszę po informacji zwrotnej od Was – jest dużo pozytywnych komentarzy, ciepłych słów i przede wszystkim bardzo dużo Was – Fanów i Czytelników. Dlatego tym bardziej odnalazłam radość w pisaniu bloga – bo pozwala poczuć, że robi się coś wartościowego, co znajduje realnego Odbiorcę.

Dlatego będę Was BARDZO prosić o pomoc! O pomoc w rozwijaniu bloga i dążeniu do celu, który sprawia mi radość. Bez was się nie uda!
Przez tydzień, od 23 lutego od 12:00 do 1 marca, proszę Was o oddanie głosu na Fotokulinarnie za pomocą smsa.
To koszt 1,23 zł, ale cała ta kwota zostanie przekazana na cele charytatywne. Więc pomagacie nie tylko mnie, ale też innym! W tym roku środki przeznaczone będą na Fundację Dziecięca Fantazja, której celem jest spełnianie marzeń dzieci zmagających się z chorobami zagrażającymi życiu i nieuleczalnymi. Wesprzyjcie tę piękną ideę i zostańcie dobrymi wróżkami spełniającymi marzenia! Możecie wysłać tylko 1 smsa na dany blog, z 1 numeru telefonu.

Wyślij SMS o treści A11148 na numer 7124

 

Poniższy baner to link do mojej kandydatury. W najbliższym czasie zapewne będę Was tym trochę spamować – wybaczcie! :)

 
Blog Roku